Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 155 91 Nykvarn
Camilla Carell
camcarell69@live.se
070-7782768
img
2
Sverige 50492 Hedared
Åsa Rydhard
asa@cowab.org
0768-28 76 79
img
3
Sverige Skanör
Camilla Wretenheim Skog
camilla@growyourbusinesssweden.com
0708 513 308
img
4
Anna Heuchenne Bauge
anna@heuchennebauge.com
0034 608 616 655
img
5
Sverige Stockholm
Karin Svensson
karin@houseofsales.se
0708-210066
img
6

 

...
Kerstin Wångstedt
kerstin@keycoaching.se
070-586 85 63
no-photo
7
Karin Nerblad
karin@nerblad.se
0046-705834270, 0034-628174589
img
8
Sverige Ynglingagatan 7A 21774 Malmö
Lotta Edcrona
lotta@ledcronamarketing.se
0702-383016
img
9
Sverige HJO
Veronika Ambertson
info@veronikaambertson.com
070-6163732
img
10
Marie Verona
marie@verona.se
+46(0)729637183
img
11
Lena Thoren Winbo
lena@winbo.se
0739-478733


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: