Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 155 91 Nykvarn
Camilla Carell
camcarell69@live.se
070-7782768
img
2
Sverige Maria prästgårdsgata 47,3 11852 Stockholm
Ella I Hellgren
ella@courseitmatters.se
0702-419961
img
3
Sverige 50492 Hedared
Åsa Rydhard
asa@cowab.org
0768-28 76 79
img
4
Sverige Helsingborg
Elsa Gunnarsson
info@e-uutveckling.se
070-4457362
img
5
Sverige Skanör
Camilla Wretenheim Skog
camilla@growyourbusinesssweden.com
0708 513 308
img
6
Anna Heuchenne Bauge
anna@heuchennebauge.com
0034 608 616 655
img
7
Sverige Stockholm
Karin Svensson
karin@houseofsales.se
0708-210066
no-photo
8
Karin Nerblad
karin@nerblad.se
0046-705834270, 0034-628174589
img
9
Sverige Ynglingagatan 7A 21774 Malmö
Lotta Edcrona
lotta@ledcronamarketing.se
0702-383016
img
10
Sverige Hästhovsgatan 5 233 37 Svedala
Monica Ivesköld
monica@resultat-direkt.se
+46733404707
no-photo
11
Sverige Konvaljevägen 14a, 756 51 Uppsala
Pia Anderson
pia@piaanderson.se
0708830792
img
12
Sverige Rönninge
Lisza Ray
info@rayconsulting.se
070-9421500
img
13
Sverige Östra Vallgatan 18 25437 Helsingborg
Linda Björck
Linda@smartbizz.se
070-4711550
img
14
Sverige HJO
Veronika Ambertson
info@veronikaambertson.com
070-6163732
img
15
Lena Thoren Winbo
lena@winbo.se
0739-478733


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: