Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Ann-Sofie von Schéele
asvscheele@gmail.com
079-3495858
img
2
Sverige Karlbergsvägen 87B 113 35 Stockholm
Annelie Eck Arvstrand
info@eckekonomi.se
070-7815685
img
3
Sverige Signalistgatan 6, Västerås
Sandra Castagna Holmer
sandra@casaeconomia.se
0767909696
img
4
Sverige Regementsgatan 31C, Malmö
Ulla Skoog
ulla@skoogconsulting.se
070-268 74 87
img
5
Sverige Öland och Göteborg
img
6
Sverige 81334 Hofors
Kicki Westerberg
kicki@kickiwesterberg.se
070-6836891
img
7
Sverige Fosievägen 17 21431 Malmö
Gundula Olsson
gundula@rd2000.se
0705-988720
img
8
Anna Karin Stjernkvist
a.stjernkvist@sassoconsult.se
070-4388919
img
9
Sverige Astrakangatan 8 417 28 Göteborg
Netty Isaksson
info@servicekonsulten.com
0708168608
img
10
Sverige Jägerhorns Väg 8 141 75 Kungens Kurva
Margaretha Forssell
margaretha@exekutionsservice.se
08-120 051 90
img
11
Sverige Hedåsgatan 4 412 53 Göteborg
Marina Holmgren Prang
marina@vianma.se
070-110 22 80
img
12
Sverige Östermalmstorg 1, 4 tr Stockholm

 

...
Mia Wallgren
mw@wmjuridik.se
070 601 73 78


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: