Qoola Qvinnor blue logo 2
img
121
Karin Ohlsén
karin.ohlsen@infomediatech.com
0707- 10 90 00
no-photo
122
Sverige
Ingrid Rosander
ingrid.rosander@live.se
070-2683118
img
123
Sverige Malmgatan 5 602 23 Norrköping
Ann Dohse
ann.dohse@inkubatorost.se
011-66112
img
126
Helga Egilson
info@isafoldartanddesign.com
042 145513
img
127
Gerd Ask
ask@jadeask.com
073-4351900
img
128
Sverige Hedåsgatan 4 412 53 Göteborg
Lisa Gröning
janar@telia.com
0705182014
img
130
Sverige Tullinge
Katja Göller
Katja@goeller.name
img
131
Julia Bristulf
juliabristulf@yahoo.com
46 (0) 702147847
img
132
Sverige Göteborg
Karin Alfredsson
karinsgarederobe@gmail.com
070-7720802
img
133
Sverige Stockholm
Katarina Blix Lundqvist
katarina.blixlundqvist@gmail.com
0760-393505
img
134

 

...
Kerstin Wångstedt
kerstin@keycoaching.se
070-586 85 63
img
135
Sverige 75267 Uppsala
Anett Lindkvist
anett.lindkvist@kidzeducation.se
0709-302327
img
136
Sverige Kindbbovägen 5B 43530 Mölnlycke
Eva Synnergren
eva@kindbo.com
0708-770030
img
137
Sverige Norrköping
Gunnel Antoniusson
gunnel.antoniusson@gmail.com
0707901046
img
138
Sverige Sturegatan 44 11436 Stockholm
img
139
Malin Wendel
malin@kollkonsult.se
070-8280855
img
140
Sverige fågelbacksgatan 11A, 217 44 malmö
Katarina Hempel
katarina@konsensus.info
040 - 26 00 06
no-photo
141
Karin Nerblad
karin@nerblad.se
0046-705834270, 0034-628174589
img
142
Sverige Borgmästaregatan 18 Karlskrona
Susann Swahn
susann@ledarskapsbolagetiblekinge.se
0709-307051
img
143
Sverige Ynglingagatan 7A 21774 Malmö
Lotta Edcrona
lotta@ledcronamarketing.se
0702-383016
img
144
Sverige Kalendegatan 10 Malmö
Kajsa Guntell
kajsa@leep.se
0708-917669
img
145
Lena Nilsson
LENA.LNVISION@GMAIL.COM
070-710 39 00
img
146
Sverige 144 63 Rönninge
Mari Zimmermann
mari.zimmermann@flp.com
0733-962400
img
147
Sverige Öbonäsvägen 20, 605 95 NORRKÖPING
Cathrine Tibbling
info@levnu.com
073-5253338
img
148
Sverige Södertälje
Therese Coloma Johansson
therese@lifebalancecoloma.se
0709-308354
img
149
Sverige Skånegatan 97, Stockholm
Ulrika Bein Fahlander
ulrika@lightlife.se
0708338540
img
150
Sverige Ystad
Linda Karlsson
Linda@LiKaMedia.com
0739-802929
img
151
Sverige Älta
Lili Öst
lili@liliost.se
070-7171246
img
152
Lili Öst
lili@liliost.se
0707171246
no-photo
153
Sverige Box 90167 120 22 Årsta
Monica Hult Zetterlund
monica@lillskalsta.se
070-7133066
img
155
Sverige Småbåtshamnen 20A, 263 39 Höganäs, Sverige
Livia Deák Jönsson
livia@liviadeak.se
0727-155530
img
156
Sverige Kungsviken 650 473 99 Henån
Laila Karlsson
livsstilochlavendel@telia.com
073 57 32 420
img
157
Lisa Sevedsson
l.sevedsson@bredband.net
070-8897419
img
158
Sverige Gustavsberg
Charlotta Pfeiler Thorgren
lotta@lottapfeiler.se
img
159
Sverige Östergatan 6, 235 33 Vellinge
Lisette Grevstad
lisette@lovingheart.se
0723033371
img
161
Sverige Hackspettsvägen 1B 429 33 Kullavik
Sirpa Stånggren
info@madebyconsulting.se
070-89 17 918
no-photo
162
Sverige Stockholm
Nina Björk
gasell07@gmail.com
img
163
Sverige
Cecilia Månfagre
cecilia@manfagre.se
0709-69 94 90
img
164
Sverige Västergatan 16434 30 Kungsbacka
Margreth Belamaric
Margreth@kroppsverkstan.nu
0706-862035, 0300-77614
img
165
Sverige Fabriksgatan 5 E 903 31 Umeå
Märta-Stina Eriksson
marta.stina.eriksson@telia.com
0703705503
no-photo
166
Maria Zitting-Nilsson
mazinikonsult@gmail.com
070-7231700
img
167
Sverige 43543 Pixbo
Maria Boborg-Trané
maria.boborg-trane@mbtmedia.se
070-3227883
img
168
Sverige
Mekto Ganic
mektoganic@gmail.com
070 6848242
img
169
Sverige Grönlidsvägen, Tullinge
Marianne Princis
marianne.princis@live.com
0708-626164
img
170
Sverige Hästhovsgatan 5 233 37 Svedala
Monica Ivesköld
monica@resultat-direkt.se
+46733404707
no-photo
171
Åsa Wallin
asa@mindfree.se
img
172
Sverige Karl Johansgatan 84 414 55 Göteborg
Sara Wickenberg
Sara@mindfulyoga.nu
0702-705457
img
173
Sverige Stavsjö 2, 570 21 Malmbäck

 

...
Marie Winald Karlström
info@modigamia.se
070-9940050
img
174
Sverige Salviaterrassen 24 42440 Angered
Monica Bozinov
hello@monicabozinov.com
073-4424788
img
175
Sverige "Tomtebogatan 11 113 39 Stockholm "
My Olausson
my@myolausson.se
0709 120 125
img
176
Sverige
Iréne von Arronet
irene@naturetreats.se
0173 31100
img
177
Sverige Tubbared Ekväg 17 438 98 HINDÅS
Aita Päts Fadera
aita@naturligtvis.org
070- 424 40 07
img
178
Sverige Eskilstuna
Eva-Marie Janelo
info@neosoma.se
016-51 21 66
img
179
Sandra Owe
sandra@sowconsulting.se
070-7209809
img
180
Sverige Höör
Cecilia Timner
cecilia@nyrup.nu
0709-936000


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: