Qoola Qvinnor blue logo 2
img
181
Sverige Prästgårdsängen 9 412 71 Göteborg
Eva Klingström
eva@omtanken.eu
073-3701660
img
182
Sverige Karlslundsgatan 18 151 35 Södertälje
Emma Björs
emma@opiscoaching.com
+46 (0) 70 200 04 79
img
183
Sverige Gråsparvsvägen, 227 31 Lund
Kajsa Widén
widenkajsa@gmail.com
072 7492742
img
184
Ursula Hass
ursula.hass@padme-ab.se
0708 600 611
img
185
Sverige Cosselsgatan 3, Göteborg
Ann-Louise Storm
annlouisestorm@hotmail.com
img
186
Sverige Fridensborgsvägen 56 170 69 Solna
Nina Hjorth
nina@peakspeaker.se
070-9201797
img
187
Camilla Lebert Hirvi
camilla@peelitoff.net
img
188
Sverige Körsbärsvägen 4A 146 48 Tullinge
Inger Holegård
inger@pingh.se
0735706725
no-photo
189
Patricia Mellin
patricia.mellin@gmail.com
0707972705
img
190
Sverige Johanneshov
Irene Andersson
info@bodycoach.nu
073-9483943
img
191
Sverige Vasaplatsen, Göteborg
Anneli Larsson
anneli@proffscall.se
img
192
Sverige Mölndal
Maria Paijkull
info@psykosyntes.se
+46 (0) 706 361471
img
193
Sverige Ekorrvägen 15 14637 Tullinge
Åsa Jansson
asa.jansson@quickbee.se
0705666441
img
194
Raili Nilsson
r3nmarktradgard@gmail.com
08-53250806
img
195
Sverige Fosievägen 17 21431 Malmö
Gundula Olsson
gundula@rd2000.se
0705-988720
img
196
Sverige Göteborg
Josefin Lassbo
josefin@reflectivecircle.com
735932905
img
197
Sverige 24271 Ludvigsborg
Christina Åkerberg
christina@relationsutveckling.com
+46706727249
img
198
Sverige Ullevigatan 17-19, Göteborg
Carina Melin
ullevigatan.se@sodexo.com
010 – 250 60 60
img
199
Sverige Ullevigatan 17-19 Göteborg
no-photo
200
Britt Johansson
britt@ripollmateu.com
(+34) 971 533 251
img
201
Maria Arnström
maria.arnstrom@gmail.com
0733-199100
no-photo
202
Anette Skåhlberg
anetteskahlberg@stopbok.com
0733890120
img
203
Maria Sander
sandersign@gmail.com
+46708274327
img
204
Mikaela Zackrisson
zackrissonmikaela@gmail.com
0739439743
no-photo
206
Sverige
Maria Svedberg
mariasvedberg@hotmail.com
076-0257001
img
207
Anna Karin Stjernkvist
a.stjernkvist@sassoconsult.se
070-4388919
no-photo
209
Sverige Kungsportavenyn 10 411 36 Göteborg
Seija Löfqvist
seija.lofqvist@hotmail.com
073-0741929
img
210
Sverige Astrakangatan 8 417 28 Göteborg
Netty Isaksson
info@servicekonsulten.com
0708168608
img
211
Sverige Torslanda Torg 1, Torslanda
Jenny Nordin
shiatsurummet@gmail.com
0706285504
img
212
Sverige Göteborg
img
213
Sverige 12742 Skärholmen
Yvonne Duran
Info@sjala.nu
0739609199
img
214
Sverige Glimmervägen 7B, 6 tr, 75241 Uppsala
Lena Marjoniemi
lena@sjalvkraft.se
072-7444100
img
215
Sverige Östra Vallgatan 18 25437 Helsingborg
Linda Björck
Linda@smartbizz.se
070-4711550
img
216
Sverige Hägersten
Frida Smedberg
info@smedbergconsulting.com
0702-854585
img
218
Sverige Sjövägen 6, Bålsta
Ingela Gullberg
ingela.sollanns@gmail.com
073-3828165
img
219
Sverige Högalundsvägen 16, 37030 RÖDEBY
Pia I Liljegren
pia@spalux.se
0768555222
img
220
Catharina Biver
Catharina.biver@sparxfactory.com
00 352 691 300 222
img
221
...
Helena Englund Hjalmarsson
englundhelena@gmail.com
070-7678181
img
222
Sverige Köpmangatan 7, 63356 Eskilstuna
Marie Rydén Davoust
marie@sprangutveckling.se
070-6389576
img
223
Sverige Vantgatan 1 G 414 56 Göteborg
Stina Jansson
stina@stinasinformativa.se
073-8231048
img
224
Sverige Jägerhorns Väg 8 141 75 Kungens Kurva
Margaretha Forssell
margaretha@exekutionsservice.se
08-120 051 90
img
225
Sverige Stockholm
Ellen Engvall
info@ellenengvall.se
707288282
img
226
Sverige Sala
Josefine Axefall
info@studiyos.se
img
227
Sverige 611 97 Stigtomta
Britta Jakubenko
britta.jakubenko@gmail.com
073-087 26 10
img
228
Sverige Vallgatan 16 43430 Kungsbacka
Eva Berlander
info@svenskimago.com
0704383285
img
229
Sverige 618 33 Kolmården
Ulrika Hederberg
ulrika@konstenattrackatill.se
070-6613330
img
230
Sverige Skånegatan 35B, 412 52 Göteborg
Sylvia Lidén Nordlund
sylvia@sylvialidennordlund.se
0703 194940
img
231
Sverige Göteborg
Ulla Ekborg
info@tadigtid.com
070-4124723
img
232
Sverige Abisko
Louise Johansson
info@thecreativeplace.se
0705433263
img
233
Frida Hortlund
Frida.hortlund@gmail.com
+34 603 46 97 10
img
235
Sverige Stockholm
Annica Järking
toyourprofile@telia.com
img
236
Sverige Axel Dahlströmstorg3 414 80 Göteborg
Pirjo-Riitta Eklund
pirjoeklund@live.se
031-24 43 49
img
237
Sverige Göteborg
Helén Varenius
info@trolltoppan.se
img
238
Sverige Sommarvägen 3 142 52 Skogås
Monica Thörnqvist
Monica.thornqvist@hotmail.com
0709 599 099
img
239
Eva-Lena Ivarsson
info@unnadej.nu
070-7460100
img
240
Sverige Småbåtshamnen 20 263 39 Höganäs
Eija Viitanen
eija@uppdragskonsulterna.se
070-263 52 12


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: