Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 412 54 Göteborg
Katharina Johansson
3droppar@gmail.com
070-5624266
img
3
Catherina Ronsten
c.ronsten@2act.se
073-600 32 12
img
4
Sverige 47492 Ellös
Katinka Bille
katinka@katinkabille.se
070-3548899
img
5
Sverige Borås
Elisabeth Ivarsson
elisabethsiare@hotmail.com
0738986076
img
6
Sverige Nolängsvägen 27, 42455, Göteborg
Lill Lindbäck
lill@lill-lindback.se
0736917281
img
7
Sverige Eskilstuna
Therese Nilsson
therese@jagtherese.se
073-870 00 37
img
9
Sverige 145 74 Norsborg
Irené Jansson
irene.jansson@hotmail.com
076-8400304
img
10
Sverige Norrköping
Gunnel Antoniusson
gunnel.antoniusson@gmail.com
0707901046
img
11
Sverige Älta
Lili Öst
lili@liliost.se
070-7171246
no-photo
12
Sverige Box 90167 120 22 Årsta
Monica Hult Zetterlund
monica@lillskalsta.se
070-7133066
img
13
Sverige 43543 Pixbo
Maria Boborg-Trané
maria.boborg-trane@mbtmedia.se
070-3227883
img
14
Sverige Skånegatan 35B, 412 52 Göteborg
Sylvia Lidén Nordlund
sylvia@sylvialidennordlund.se
0703 194940


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: