Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 412 54 Göteborg
Katharina Johansson
3droppar@gmail.com
070-5624266
no-photo
3

Producerar litterära och journalistiska texter.

...
Camilla Assarsson
cassarsson@yahoo.com
070-7781034
img
4
Catherina Ronsten
c.ronsten@2act.se
073-600 32 12
img
5
Sverige 47492 Ellös
Katinka Bille
katinka@katinkabille.se
070-3548899
img
6
Sverige Borås
Elisabeth Ivarsson
elisabethsiare@hotmail.com
0738986076
img
7
Sverige Norrköping
Gunnel Antoniusson
gunnel.antoniusson@gmail.com
0707901046
img
8
Sverige Älta
Lili Öst
lili@liliost.se
070-7171246
no-photo
9
Sverige Box 90167 120 22 Årsta
Monica Hult Zetterlund
monica@lillskalsta.se
070-7133066
img
10
Sverige 43543 Pixbo
Maria Boborg-Trané
maria.boborg-trane@mbtmedia.se
070-3227883
no-photo
11
Anette Skåhlberg
anetteskahlberg@stopbok.com
0733890120
img
12
Sverige Skånegatan 35B, 412 52 Göteborg
Sylvia Lidén Nordlund
sylvia@sylvialidennordlund.se
0703 194940


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: