Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige Rödingsgatan 2b nb 426 58 Västra Frölunda
Gun Heed
info@akupunktoren.se
070-8190159
img
2
Sverige Telge Hälsocenter Kaplansgatan 5 151 72 Södertälje
Åsa Siwartsdotter
asavindila@gmail.com
070-3600148
img
3
Sverige Hornsgatan 137, Stockholm
Anneli Zachrisson
Anneli@alskbar.se
076-3475755
img
4
Sverige Hålskogsgatan 3E 662 31 Åmål
Annica Westman
annicawellness@hotmail.com
0706808664
img
5
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
6
Sverige Södertälje
MariAnne Bahlenberg
marianne.bahlenberg@gmail.com
073-3807460
img
7
Sverige Drottningvägen 10 18132 Lidingö
Margareta Swartling
margareta.swartling@telia.com
0705651352
img
8
Sverige Hyssna
Malin Johansson
malin@carpus.se
070-3901431
img
9
Sverige Majstångsbacken 12 79250 Mora
Cecilia Målare
cecilia@ceciliashalsosmedja.com
070-3019253
img
10
Sverige Sundbyberg
Charlotte Sultan
sultanstankar@outlook.com
070-4231414
img
11
Sverige Dalvägen 19, 147 33 Tumba
Sussie Björklund
sussie.bjoerklund@hotmail.com
0707-7319720
img
12
Elisabet Nilsson
booking@epicwellness.eu
0034 608 15 56 70
img
13
Sverige 412 76 Göteborg
Lena Dellborg
guidinghumanity@gmail.com
46708511320
img
14
Annika Undeborn
info@annikaundeborn.se
070-626 18 54
img
15
Sverige Zaida Granath Könitzvägen 4B 141 38 Huddinge
Zaida Granath
zaidagranath@live.se
070-529 25 14
img
16
Sverige MINTENSGATAN 5 B 416 63 Göteborg
Lili-Ann Kleén
halsohornan@hotmail.com
031-198406
img
17
Marie Somero
mari@halsolyftet.com
0739-999212
img
18
Sverige Rödabergsgatan, Stockholm
Sara Viktoria Janson
info@helhjartat.nu
070 783 03 00
img
19
Marion Solkvint
info@hotyogahelsingborg.se
042-450 6800
img
20
Sverige Erik Dahlbergsgatan 71, Stockholm
Gunilla Bruce Litton
gbl@hjarnlyftet.se
0708-366898
img
21
Sverige Södertälje
Liz Lundkvist
Liz.lundkvist@gmail.com
img
23
Sverige Göteborg
Jill Ståhle
info@jills.se
+46706552219
img
24
Sverige Sturegatan 44 11436 Stockholm
img
25
Sverige Barytongatan 3, Västra Frölunda
Kristina Ekström
kristina@krevi.se
0738256700
img
26
Sverige Södertälje
Therese Coloma Johansson
therese@lifebalancecoloma.se
0709-308354
img
27
Sverige Skånegatan 97, Stockholm
Ulrika Bein Fahlander
ulrika@lightlife.se
0708338540
img
28
Sverige 257 33 Rydebäck
Pia Löfvenmark
pia@lintus.se
+46 707481023
img
29
Sverige Grönlidsvägen, Tullinge
Marianne Princis
marianne.princis@live.com
0708-626164
img
30
Sverige Karl Johansgatan 84 414 55 Göteborg
Sara Wickenberg
Sara@mindfulyoga.nu
0702-705457
img
31
Sverige Tubbared Ekväg 17 438 98 HINDÅS
Aita Päts Fadera
aita@naturligtvis.org
070- 424 40 07
img
32
Sverige Eskilstuna
Eva-Marie Janelo
info@neosoma.se
016-51 21 66
img
33
Sandra Owe
sandra@sowconsulting.se
070-7209809
img
34
Marie Larsson
marie@nu-mera.se
img
35
Sverige Prästgårdsängen 9 412 71 Göteborg
Eva Klingström
eva@omtanken.eu
073-3701660
img
36
Sverige Johanneshov
Irene Andersson
info@bodycoach.nu
073-9483943
img
37
Maria Arnström
maria.arnstrom@gmail.com
0733-199100
img
38
Mikaela Zackrisson
zackrissonmikaela@gmail.com
0739439743
img
39
Sverige Torslanda Torg 1, Torslanda
Jenny Nordin
shiatsurummet@gmail.com
0706285504
img
40
Sverige Glimmervägen 7B, 6 tr, 75241 Uppsala
Lena Marjoniemi
lena@sjalvkraft.se
072-7444100
img
41
Sverige Stockholm
Ellen Engvall
info@ellenengvall.se
707288282
img
42
Sverige 611 97 Stigtomta
Britta Jakubenko
britta.jakubenko@gmail.com
073-087 26 10
img
43
Sverige Göteborg
Ulla Ekborg
info@tadigtid.com
070-4124723
img
45
Eva-Lena Ivarsson
info@unnadej.nu
070-7460100
img
46
Catarina Larsson
catarina_l@spray.se
0708-526960
img
47
Sverige Alfred Nobels allé 214 Tullinge
Marie Skytt
Veralivskraft@gmail.com
073-6500595
img
48
Sverige Skånegatan 97, Stockholm
Tina Gloaguen
info@viktopererad.se
070-4923989
img
49
Sverige 246 30 Löddeköpinge
Lena Sjöberg
lena.sjoberg@wellnesshouse.nu
070-5414248


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: