Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige Rödingsgatan 2b nb 426 58 Västra Frölunda
Gun Heed
info@akupunktoren.se
070-8190159
img
2
Sverige Telge Hälsocenter Kaplansgatan 5 151 72 Södertälje
Åsa Siwartsdotter
asavindila@gmail.com
070-3600148
img
3
Sverige Hornsgatan 137, Stockholm
Anneli Zachrisson
Anneli@alskbar.se
076-3475755
img
4
Sverige Hålskogsgatan 3E 662 31 Åmål
Annica Westman
annicawellness@hotmail.com
0706808664
img
5
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
6
Sverige Södertälje
MariAnne Bahlenberg
marianne.bahlenberg@gmail.com
073-3807460
img
7
Sverige Drottningvägen 10 18132 Lidingö
Margareta Swartling
margareta.swartling@telia.com
0705651352
img
8
Sverige Hyssna
Malin Johansson
malin@carpus.se
070-3901431
img
9
Sverige Majstångsbacken 12 79250 Mora
Cecilia Målare
cecilia@ceciliashalsosmedja.com
070-3019253
img
10
Sverige Sundbyberg
Charlotte Sultan
sultanstankar@outlook.com
070-4231414
img
11
Sverige Dalvägen 19, 147 33 Tumba
Sussie Björklund
sussie.bjoerklund@hotmail.com
0707-7319720
img
12
Susanne Fagerström
susanne@decuro.ax
+358 40 727 61 05
img
13
Elisabet Nilsson
booking@epicwellness.eu
0034 608 15 56 70
img
14
Sverige 412 76 Göteborg
Lena Dellborg
guidinghumanity@gmail.com
46708511320
img
15
Annika Undeborn
info@annikaundeborn.se
070-626 18 54
img
16
Sverige Zaida Granath Könitzvägen 4B 141 38 Huddinge
Zaida Granath
zaidagranath@live.se
070-529 25 14
img
17
Sverige MINTENSGATAN 5 B 416 63 Göteborg
Lili-Ann Kleén
halsohornan@hotmail.com
031-198406
img
18
Sverige Munkegärdegatan 294, 44241 Kungälv
Lullan Backman
lullan@heartex.se
0736-630860
img
19
Sverige Rödabergsgatan, Stockholm
Sara Viktoria Janson
info@helhjartat.nu
070 783 03 00
img
20
Marion Solkvint
info@hotyogahelsingborg.se
042-450 6800
img
21
Sverige Erik Dahlbergsgatan 71, Stockholm
Gunilla Bruce Litton
gbl@hjarnlyftet.se
0708-366898
img
23
Sverige Sturegatan 44 11436 Stockholm
img
24
Sverige Barytongatan 3, Västra Frölunda
Kristina Ekström
kristina@krevi.se
0738256700
img
25
Sverige Södertälje
Therese Coloma Johansson
therese@lifebalancecoloma.se
0709-308354
img
26
Sverige Skånegatan 97, Stockholm
Ulrika Bein Fahlander
ulrika@lightlife.se
0708338540
img
27
Sverige Stockholm
Linda Eliason
info@lindaeliason.com
0764 039 800
img
28
Sverige 257 33 Rydebäck
Pia Löfvenmark
pia@lintus.se
+46 707481023
img
29
Sverige Sjöbodsvägen 2 97595 Luleå
img
30
Sverige Grönlidsvägen, Tullinge
Marianne Princis
marianne.princis@live.com
0708-626164


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: