Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige Östravallgatan 28, Varberg
img
2
Sverige Krondammsvägen 23, 433 43 Partille
Helena Calmén
helena@arbetsutbildning.se
0765599735
img
3
Sverige Lilldalsvägen 16, 144 61 RÖNNINGE, Sverige
Agneta Rebo
agnetar@asentiv.com
070-8732622
img
4
Sverige Ystad
Carina Månsson
info@bliberord.com
46734146666
img
5
Sverige Olof Asklunds gata 1 421 30 Västra Frölunda
Dorotea Pettersson
dorotea@dorrocoaching.se
img
6
Sverige Segeltorp
Cecilia Gruvberger
cecilia.gruvberger@gobrilla.com
0708-697878
img
7
Sverige 75267 Uppsala
Anett Lindkvist
anett.lindkvist@kidzeducation.se
0709-302327
img
8
Sverige Gråsparvsvägen, 227 31 Lund
Kajsa Widén
widenkajsa@gmail.com
072 7492742
img
9
Sverige Fridensborgsvägen 56 170 69 Solna
Nina Hjorth
nina@peakspeaker.se
070-9201797
img
10
Sverige Vallgatan 16 43430 Kungsbacka
Eva Berlander
info@svenskimago.com
0704383285
no-photo
11
Sverige Onsala
Eva Björklund
info@valuelife.se
0702-816695
img
12
Sverige Krukmakargatan 42, Stockholm
Päivi Paasioja Wallin
paivi@dramatik.se
08-84 71 32


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: