Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige Stockholm
Anna Maria Lindell
amlindell@advancesweden.se
073-3324072
img
2
Sverige Geddeholms Gård 3, Västerås
Anneli Pettersson
anneli@amala-kamala.se
0707-18 75 50
img
3
Sverige Göteborg
Britta Sjöström
britta@brainbusiness.se
img
4
Sverige Norrahammar
Anna Nilsson
info@businessbloggers.se
0736177166
no-photo
5
Sverige Rökullagatan 2 A 25458 Helsingborg
Nina Andrijanic
nina.andrijanic@gmail.com
073-5120845
img
6
Linda Johansson
linda@guldkanalen.se
707696062
img
7
Sverige Blomstervägen 5, 352 33 Växjö
no-photo
8
Åsa Wallin
asa@mindfree.se
img
9
Sverige "Tomtebogatan 11 113 39 Stockholm "
My Olausson
my@myolausson.se
0709 120 125
img
10
Sverige Vantgatan 1 G 414 56 Göteborg
Stina Jansson
stina@stinasinformativa.se
073-8231048
img
11
Sverige Abisko
Louise Johansson
info@thecreativeplace.se
0705433263
img
12
Sverige Näsuddsvägen 2 613 37 Oxelösund
Gunnel Thunström
gunnel.thunstrom@thu.se
070-743 24 85
img
13
Sverige Stockholm
Annica Järking
toyourprofile@telia.com


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: