Qoola Qvinnor blue logo 2
img
2
Sverige Stockholm
Anna Maria Lindell
amlindell@advancesweden.se
073-3324072
img
3
Sverige Geddeholms Gård 3, Västerås
Anneli Pettersson
anneli@amala-kamala.se
0707-18 75 50
img
4
Anna Bystedt
anna.bystedt@dbmedia.se
0708-29 54 44
img
5
Sverige Göteborg
Britta Sjöström
britta@brainbusiness.se
img
6
Sverige Norrahammar
Anna Nilsson
info@businessbloggers.se
0736177166
no-photo
7
Sverige Rökullagatan 2 A 25458 Helsingborg
Nina Andrijanic
nina.andrijanic@gmail.com
073-5120845
img
8
Linda Johansson
linda@guldkanalen.se
707696062
no-photo
9
Åsa Wallin
asa@mindfree.se
img
10
Sverige "Tomtebogatan 11 113 39 Stockholm "
My Olausson
my@myolausson.se
0709 120 125
no-photo
11
Patricia Mellin
patricia.mellin@gmail.com
0707972705
img
12
Sverige Vantgatan 1 G 414 56 Göteborg
Stina Jansson
stina@stinasinformativa.se
073-8231048
img
13
Sverige Abisko
Louise Johansson
info@thecreativeplace.se
0705433263
img
14
Sverige Stockholm
Annica Järking
toyourprofile@telia.com


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: