Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 42350 Torslanda
Birgitta Lindgren Karlsson
birgitta@avitacoaching.se
073-0844217
img
2
Sverige Annedalsvägen 9, 224 74 Lund
Annika Martinsson
annika@psykologcoach.se
073-364 07 64
img
3
Sverige Sörhallstorget 29, 417 63 Göteborg
Ann-Charlotte Nilsson
ac_nilsson@telia.com
0733-244394
img
4
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
5
Sverige Skeppsbron 6 111 30 Stockholm
Kerstin Nyström
kerstin@balsamkonsult.se
070-7777048
img
6
Sverige 273 92 Skåne Tranås
Lena Bottner
info@bottnerskommunikation.se
076-1682870
img
7
Sverige 253 62 Helsinborg
Annika Adolfsson
74annika.aa@gmail.com
0733242957
img
8
Sverige Kloster 308 776 98 Garpenberg
Karin Wells
karin@butterflying.today
073-390 03 71
img
9
Sverige Karlgustavsgatan 2 41125 Göteborg
Åse Carlström
asecarlstrom@hotmail.com
46707338103
img
10
Camilla Olsson Ekström
info@camillakulturpedagog.se
073 655 23 82
img
11
Sverige Simrishamn
Cecilia Granquist Dahmén
info@ceciliagranquist.se
0703738805
img
12
Sverige Fiskaruddsvägen 60 144 62 Rönninge
img
13
Sverige Tortuna Kolsta 4 725 96 VÄSTERÅS
Cath Blomkvist
cath@comcath.se
0705 122904
img
14
Kerstin Dejemyr
kerstin.dejemyr@hotmail.com
072-5051740
img
15
Sverige Mölnlycke
Carina Fyrsten
carina@via-lux.se
0768607080
img
16
Lucia Grimaldi
Info@luciagrimaldi.se
0763935079
img
17
Sverige Norskagatan 15, 441 56 Alingsås
Else Östergaard
else.ostergaard@hotmail.com
0734-298096
img
18
Anette Kumlin
info@halsoklivet.se
073-2281088
img
19
Sverige Borgmästaregatan 18 Karlskrona
Susann Swahn
susann@ledarskapsbolagetiblekinge.se
0709-307051
img
20
Sverige Öbonäsvägen 20, 605 95 NORRKÖPING
Cathrine Tibbling
info@levnu.com
073-5253338
img
21
Lili Öst
lili@liliost.se
0707171246
img
22
Sverige Småbåtshamnen 20A, 263 39 Höganäs, Sverige
Livia Deák Jönsson
livia@liviadeak.se
0727-155530
img
23
Sverige Kungsviken 650 473 99 Henån
Laila Karlsson
livsstilochlavendel@telia.com
073 57 32 420
img
24
Sverige Östergatan 6, 235 33 Vellinge
Lisette Grevstad
lisette@lovingheart.se
0723033371
img
26
Sverige Fabriksgatan 5 E 903 31 Umeå
Märta-Stina Eriksson
marta.stina.eriksson@telia.com
0703705503
no-photo
27
Maria Zitting-Nilsson
mazinikonsult@gmail.com
070-7231700
img
28
Sverige Stavsjö 2, 570 21 Malmbäck

 

...
Marie Winald Karlström
info@modigamia.se
070-9940050
img
29
Sverige Kinnagatan 10 51251 Svenljunga
Annica Björkman
annicabjorkman@hotmail.com
076-4037076
img
30
Sverige Karlslundsgatan 18 151 35 Södertälje
Emma Björs
emma@opiscoaching.com
+46 (0) 70 200 04 79
img
31
Ursula Hass
ursula.hass@padme-ab.se
0708 600 611
img
32
Sverige Cosselsgatan 3, Göteborg
Ann-Louise Storm
annlouisestorm@hotmail.com
img
33
Camilla Lebert Hirvi
camilla@peelitoff.net
img
34
Sverige Mölndal
Maria Paijkull
info@psykosyntes.se
+46 (0) 706 361471
img
35
Sverige Göteborg
Josefin Lassbo
josefin@reflectivecircle.com
735932905
img
36
Sverige 24271 Ludvigsborg
Christina Åkerberg
christina@relationsutveckling.com
+46706727249
img
37
Sverige Sjövägen 6, Bålsta
Ingela Gullberg
ingela.sollanns@gmail.com
073-3828165
img
38
Catharina Biver
Catharina.biver@sparxfactory.com
00 352 691 300 222
img
39
Sverige 12556 Älvsjö
Helena Stenbeck Nilsson
helena@stenbeck.info
0730-84 59 40
img
40
Sverige Sala
Josefine Axefall
info@studiyos.se
img
41
Sverige 618 33 Kolmården
Ulrika Hederberg
ulrika@konstenattrackatill.se
070-6613330


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: