Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 42350 Torslanda
Birgitta Lindgren Karlsson
birgitta@avitacoaching.se
073-0844217
img
2
Sverige Annedalsvägen 9, 224 74 Lund
Annika Martinsson
annika@psykologcoach.se
073-364 07 64
img
3
Sverige Sörhallstorget 29, 417 63 Göteborg
Ann-Charlotte Nilsson
ac_nilsson@telia.com
0733-244394
img
4
Sverige 224 75 Lund
Anna Bergström
anna.strom@live.com
705776370
img
5
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
6
Sverige Skeppsbron 6 111 30 Stockholm
Kerstin Nyström
kerstin@balsamkonsult.se
070-7777048
img
7
Sverige 273 92 Skåne Tranås
Lena Bottner
info@bottnerskommunikation.se
076-1682870
img
8
Sverige Kloster 308 776 98 Garpenberg
Karin Wells
karin@butterflying.today
073-390 03 71
img
9
Sverige Karlgustavsgatan 2 41125 Göteborg
Åse Carlström
asecarlstrom@hotmail.com
46707338103
img
10
Sverige Simrishamn
Cecilia Granquist Dahmén
info@ceciliagranquist.se
0703738805
img
11
Sverige Fiskaruddsvägen 60 144 62 Rönninge
img
12
Sverige Tortuna Kolsta 4 725 96 VÄSTERÅS
Cath Blomkvist
cath@comcath.se
0705 122904
img
13
Sverige Gruvvägen 39 61167 NYKÖPING
Kristina Bähr
kristina@exist.se
46703749201
img
14
Sverige Mölnlycke
Carina Fyrsten
carina@via-lux.se
0768607080
img
15
Lucia Grimaldi
Info@luciagrimaldi.se
0763935079
img
16
Sverige Norskagatan 15, 441 56 Alingsås
Else Östergaard
else.ostergaard@hotmail.com
0734-298096
img
17
Anette Kumlin
info@halsoklivet.se
073-2281088
img
18
Sverige Öbonäsvägen 20, 605 95 NORRKÖPING
Cathrine Tibbling
info@levnu.com
073-5253338
img
19
Lili Öst
lili@liliost.se
0707171246
img
20
Sverige Småbåtshamnen 20A, 263 39 Höganäs, Sverige
Livia Deák Jönsson
livia@liviadeak.se
0727-155530
img
21
Sverige Kungsviken 650 473 99 Henån
Laila Karlsson
livsstilochlavendel@telia.com
073 57 32 420
img
22
Sverige Östergatan 6, 235 33 Vellinge
Lisette Grevstad
lisette@lovingheart.se
0723033371
img
24
Sverige Stavsjö 2, 570 21 Malmbäck

 

...
Marie Winald Karlström
mwk.stavsjo@telia.com
070-9940050
img
25
Sverige Kinnagatan 10 51251 Svenljunga
Annica Björkman
annicabjorkman@hotmail.com
076-4037076
img
26
Sverige Karlslundsgatan 18 151 35 Södertälje
Emma Olsson-Björs
emmaolssonbjors@me.com
070-2000479
img
27
Sverige Cosselsgatan 3, Göteborg
Ann-Louise Storm
annlouisestorm@hotmail.com
img
28
Camilla Lebert Hirvi
camilla@peelitoff.net
img
29
Sverige Göteborg
Josefin Lassbo
josefin@reflectivecircle.com
735932905
img
30
Sverige 24271 Ludvigsborg
Christina Åkerberg
christina@relationsutveckling.com
+46706727249


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: