Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige c/o Studio 13 Styrfarten 13 417 65 Göteborg
Ann-Louise Öbom
obomsbrevlada@gmail.com
705854646
img
2
Sverige Ängsgatan 1A 15134 Södertälje
Pauline Melki
melki1005@hotmail.com
0737 261616
img
3
Sverige Stövelvägen 5, 126 40 HÄGERSTEN
Ulla Fellenius
ulla.fellenius@gmail.com
070-6813213
img
4
Sverige Bästerna 2 342 63 Moheda
Yvonne Axenbrant
frizon.yvonne.axenbrant@gmail.com
0731-42 57 90
img
5
Sverige Årsta
Marianne Welin
marianne.welin@imagecoachen.se
070-6798696
img
6
Sverige Hedåsgatan 4 412 53 Göteborg
Lisa Gröning
janar@telia.com
0705182014
img
8
Sverige Kalendegatan 10 Malmö
Kajsa Guntell
kajsa@leep.se
0708-917669
img
9
Sverige V. Annekärrsvägen 17 443 72 GRÅBO
Lena Karlsson
lena.farmab@outlook.com
070-8880638
img
10
Sverige Västergatan 16434 30 Kungsbacka
Margreth Belamaric
Margreth@kroppsverkstan.nu
0706-862035, 0300-77614
img
11
Sverige
Iréne von Arronet
irene@naturetreats.se
0173 31100


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: