Qoola Qvinnor blue logo 2
img
2
Sverige Kristianstad
Ida Pettersson
ida@agilida.se
0702-513124
img
3
Sverige Citadellsvägen 23, Malmö
Annika Lindström Mårtensson
annika.l.m@boxofbrands.se
0725 51 52 55
img
4
Sverige 238 41 Oxie
Louise Halkjaer
halkjaer66@hotmail.com
0701644312
no-photo
5

Mer info kommer inom kort. Verksamhet under uppstart.

...
no-photo
6
Cecilia Tauschek
Cecilia.tauschek@gmail.com
img
7
Vanessa Riutort
colorsintegral@gmail.com
0034-971-670 33 44 92
no-photo
8
Anette Endom
info@lasforbarn.se
no-photo
9
Sverige Kungsbacka
Katarina Nilsson-Moe
tina.n-moe@telia.com
707437705
img
10
Sverige fågelbacksgatan 11A, 217 44 malmö
Katarina Hempel
katarina@konsensus.info
040 - 26 00 06
no-photo
11
Sverige Stockholm
Nina Björk
gasell07@gmail.com
no-photo
12
Sverige Box 63 46721 Grästorp
Minna Backman
backman.minna@gmail.com
076-0388992


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: