Qoola Qvinnor blue logo 2
img
2
Sverige Kristianstad
Ida Pettersson
ida@agilida.se
0702-513124
img
3
Sverige 17441 Sundbyberg
Maria Gotemark Ingestedt
info@aurumbrollop.se
072-2460026
img
4
Sverige Citadellsvägen 23, Malmö
Annika Lindström Mårtensson
annika.l.m@boxofbrands.se
0725 51 52 55
img
5
Sverige Granitvägen 26C 432 52 Varberg
Helena Bramfors
helena@bramfors.se
070-2745838
no-photo
6

Mer info kommer inom kort. Verksamhet under uppstart.

...
no-photo
8
Cecilia Tauschek
Cecilia.tauschek@gmail.com
img
9
Vanessa Riutort
colorsintegral@gmail.com
0034-971-670 33 44 92
no-photo
10
Anette Endom
info@lasforbarn.se
img
11
Sverige Fornhöjdsvägen 101 Södertälje
Helene Häggkvist
info@creopack.se
+46 (0)73 59 59 873
img
12
Elisabeth Köster
elisabeth@kosterab.se
img
13

 

...
Jini Sofia Lee
jinisofia@hotmail.com
070 239 2002
no-photo
14
Sverige Kungsbacka
Katarina Nilsson-Moe
tina.n-moe@telia.com
707437705
img
15
Sverige fågelbacksgatan 11A, 217 44 malmö
Katarina Hempel
katarina@konsensus.info
040 - 26 00 06
no-photo
16
Sverige Stockholm
Nina Björk
gasell07@gmail.com
img
17
Sverige
Cecilia Månfagre
cecilia@manfagre.se
0709-69 94 90
no-photo
18
Sverige Box 63 46721 Grästorp
Minna Backman
backman.minna@gmail.com
076-0388992
no-photo
19
Britt Johansson
britt@ripollmateu.com
(+34) 971 533 251
img
20
Sverige Göteborg
img
21
Sverige Trollstigen 10 38651 Mörbylånga
Zoë Devi
info@zoeland.se


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: