Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 904 22 UMEÅ
Ann Klefbohm
ann@basemedianorr.se
img
2
Sverige Hämta vägbeskrivning Övre Matrosgatan 6E, 413 15 Göteborg
Sirpa Stånggren
sirpa@designfixaren.se
070-89 17 918
img
3
Sverige 432 44 Varberg
Linda Hernestål da Silva
linda@ekkowebsolutions.com
076-863 94 39
img
4
Sverige Ramundberget
Patricia Erlandson
patricia@glazyr.se
070-5851910
img
5
Sverige Kungsklippevägen, 11, lgh 1303, c/o Kolterjahn, 14140, Huddinge
Elena Krivovyaz
info@goldfishdesign.se
0737069966
img
6
Sverige Nymilsgatan 1 421 70 Västra Frölunda
Carina Sundbö
carina@grafipro.se
+46 736 256002
img
7
Sverige 51168 Hyssna

 

...
img
8
Karin Ohlsén
karin.ohlsen@infomediatech.com
0707- 10 90 00
img
9
Sverige Kindbbovägen 5B 43530 Mölnlycke
Eva Synnergren
eva@kindbo.com
0708-770030
img
10
Sverige Ystad
Linda Karlsson
Linda@LiKaMedia.com
0739-802929
img
11
Sverige Vasaplatsen, Göteborg
Anneli Larsson
anneli@proffscall.se
img
12
Sverige Ekorrvägen 15 14637 Tullinge
Åsa Jansson
asa.jansson@quickbee.se
0705666441
img
13
Sverige Köpmangatan 7, 63356 Eskilstuna
Marie Rydén Davoust
marie@sprangutveckling.se
070-6389576


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: