Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige Norra Obbolavägen 112 A 904 22 UMEÅ
Ann Tavelin
ann@basemedianorr.se
img
2
Sverige Smedbergsvägen 26, 437 32 Lindome
Charlotte Boqvist
charlotte@boniq.se
0720-162590
img
3
Sverige Maria prästgårdsgata 47,3 11852 Stockholm
Ella I Hellgren
ella@courseitmatters.se
0702-419961
img
4
Sverige Hämta vägbeskrivning Övre Matrosgatan 6E, 413 15 Göteborg
Sirpa Stånggren
sirpa@designfixaren.se
070-89 17 918
img
5
Sverige 432 44 Varberg
Linda Hernestål da Silva
linda@ekkowebsolutions.com
076-863 94 39
img
6
Sverige Ramundberget
Patricia Erlandson
patricia@glazyr.se
070-5851910
img
7
Sverige Kungsklippevägen, 11, lgh 1303, c/o Kolterjahn, 14140, Huddinge
Elena Krivovyaz
info@goldfishdesign.se
0737069966
img
8
Sverige Nymilsgatan 1 421 70 Västra Frölunda
Carina Sundbö
carina@grafipro.se
+46 736 256002
img
9
Sverige 51168 Hyssna

 

...
img
10
Karin Ohlsén
karin.ohlsen@infomediatech.com
0707- 10 90 00
img
11
Sverige Kindbbovägen 5B 43530 Mölnlycke
Eva Synnergren
eva@kindbo.com
0708-770030
img
12
Sverige Ystad
Linda Karlsson
Linda@LiKaMedia.com
0739-802929
img
13
Sverige Hästhovsgatan 5 233 37 Svedala
Monica Ivesköld
monica@resultat-direkt.se
+46733404707
no-photo
14
Sverige Konvaljevägen 14a, 756 51 Uppsala
Pia Anderson
pia@piaanderson.se
0708830792
img
15
Sverige Vasaplatsen, Göteborg
Anneli Larsson
anneli@proffscall.se
img
16
Sverige Ekorrvägen 15 14637 Tullinge
Åsa Jansson
asa.jansson@quickbee.se
0705666441
img
17
Sverige Östra Vallgatan 18 25437 Helsingborg
Linda Björck
Linda@smartbizz.se
070-4711550
img
18
Sverige Köpmangatan 7, 63356 Eskilstuna
Marie Rydén Davoust
marie@sprangutveckling.se
070-6389576


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: